Фото з Facebook Сергія Притули
29 Березня, 2022, 15:11

путін наступив  на граблі власної пропаганди – Сергій Притула

Українці нині об’єднані, як ніколи – незалежно від свого походження, віри чи мови, якою вони спілкуються. Про це з власного досвіду розповів на брифінгу в Медіацентрі «Україна» волонтер та політичний діяч Сергій Притула.

«За останній місяць я побачив, як український народ, з місцями розрізненого, місцями  суперечливого між собою, –перетворився на моноліт. Незалежно від географічного місця проживання чи походження, віросповідання, фінансового стану, незалежно від мови, якою ти спілкуєшся. Українці стали одним цілим. Це те, що вселяє у мене впевненість у доброму завтра для України,» – каже Притула.

За його словами, в даному випадку путін. напавши на Україну, наступив на граблі власної ж пропаганди, адже не очікував такого єднання українського народу. А воно уже дає свої плоди.

Наприклад, розповідає волонтер, на покупку безпілотних літальних апаратів (БПЛА) його фонд отримав від людей стільки грошей, що вдалося купити навіть більше безпілотників, ніж планували.

Так, українці всього за 6 годин зібрали біля 16 млн.грн на такі апарати. Всього суми, каже Притула, вистачило на два потужних комплекси.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:
Website: mediacenter.org.ua
Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 
Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 
YouTube: https://bit.ly/3whbxSm