Мер Мелітополя Іван Федоров у Медіацентрі Україна, 13 червня, 2022
13 Червня, 2022, 12:39

Провал «дня росії в Мелітополі»: окупанти не змогли роздати паспорти рф та влаштували провокації — мер міста

Окупанти намагались з помпою відсвяткувати «день росії» у тимчасово захопленому Мелітополі. Зокрема, так звані урочистості влаштували у центральному міському парку. Однак, мешканці міста — не прийшли. Про таке під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів мер Мелітополя Іван Федоров. 

«В центральному міському парку було менше людей,  ніж в звичний день в мирному житті. Вони намагались урочисто вручити рашистські паспорти. Але із згодних (отримати паспорт — ред.) були лише 15 людей», — розповів Федоров. 

Згодом росіяни влаштували провокацію: вибух поблизу захопленого офісу, де нині розташували офіс МВС окупаційної адміністрації. 

«Провокація організована самим  окупантами. За декількома ознаками: заклад під гарною охороною. Там постійно є озброєні люди. Тож, пересічні громадяни навіть підійти до цього закладу не можуть. Вибух стався в смітнику безпосередньо в 10 см від входу. Це б побачили, якби туди хтось закладав вибухівку, крім самих спецслужб рф. Звинуватили партизанський рух Мелітополя. Постраждали як цивільні люди, так і колаборанти. Вони не вперше намагаються зачистити колаборантів, які їм вже не вигідні. Це була кульмінація цього недосвята на території міста», — повідомив мер Мелітополя. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini