14 Лютого, 2024, 19:05

Протягом зими ворог практично щодня застосовував 20-30 шахедів, атакуючи Україну – Юрій Ігнат

Зимою ворог більше застосовував дрони – практично щодня Україну атакували 20-30 ворожих БПЛА.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Ракет у противника не так багато, як дронів. Дронів вони застосовують багато. Практично щодня прилітають шахеди у кількості 20-30, а в новорічну ніч аж 90 прилетіло цих шахедів, рекордна кількість», – зазначив він.

Юрій Ігнат зауважив, що противник нарощує виробництво БПЛА на своїй території, про що протягом зими вже повідомляли в Повітряних Силах.

«Тому що дрон, як дешевший засіб, як засіб, який швидше виготовляти, як далекобійна і високоточна зброя, хоч і зі значно меншим зарядом, аніж ракета, вони можуть ними загрожувати всій території України, об’єктам, які вони атакують», – пояснив Ігнат і додав, що дронів в рф надалі може ставати більше.

Однак, може збільшуватися у противника наявність не лише шахедів, а й «ланцетів». Крім того, за словами Юрія Ігната, росіяни збирають тисячі FPV-дронів. 

Це, наголосив Юрій Ігнат, варто враховувати і своєю чергою нарощувати засоби радіоелектронної боротьби та засоби ураження, зокрема мобільні вогневі групи, які здатні ефективно протидіяти різним типам БПЛА.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini