народний депутат України, , Медіацентр Українапредставник Президента в Конституційному Суді України Федір Веніславський
Федір Веніславський, народний депутат України, представник Президента в Конституційному Суді України , Медіацентр Україна
12 Вересня, 2022, 13:11

Протягом наступних одного-двох тижнів на деокупованих територіях повноцінно функціонуватимуть військові адміністрації — нардеп Федір Веніславський

Українські військові адміністрації можуть повноцінно запрацювати на деокупованих територіях уже протягом наступних одного-двох тижнів. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив народний депутат України, представник Президента в Конституційному Суді України Федір Веніславський.  Додав, що модель управління, на звільнених від окупантів територіях, владою напрацьована. 

«Ніякого вакууму, ніяких несподіванок в механізмі управління звільненими територіями не буде. Органи місцевого самоврядування, органи державної влади на період до відновлення миру передали фактично свої функції до повноважень місцевих органів військової адміністрації. Вони саме будуть здійснювати оце відновлення державності на деокупованих територіях», — зазначив Веніславський. 

Органи державної влади почнуть функціонувати після «зачисток» на деокупованих територіях.

«Щойно буде забезпечено безпеку місцевого населення, тобто будуть проведені органами сектору безпеки і оборони зачистки  і на тих територіях, які донедавна були тимчасово окупованими не залишиться військовослужбовців країни-окупанта, комбатантів, я думаю одразу вже почнуть діяти  органи державної влади України. Тобто це наступить дуже швидко, я думаю протягом наступних одного-двох тижнів ми вже побачимо функціонування на територіях, які були звільнені, повноцінних військових адміністрацій», — пояснив Федір Веніславський.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini