9 Січня, 2024, 14:03

Протягом найближчих десяти днів по всій країні спостерігатиметься морозна погода 

Найближчими днями погода в Україні стабілізується, і дуже низьких значень температури не передбачається. Однак ще протягом десяти днів морозна погода спостерігатиметься по всій території країни.

Зараз погода вже більш стабілізується, в тому плані, що передусім будуть дещо слабшати морози, арктичне повітря, яке до нас надійшло і сформувало таку погоду, його вплив буде дещо слабшати і відповідно дуже низьких значень температури найближчі кілька днів не очікується.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила Наталія Птуха, начальниця відділу взаємодії зі ЗМІ Українського гідрометеорологічного центру.

«У середу та четвер будуть певні підвищення температури, але все одно в межах від’ємних значень. Подекуди нуль та плюс може бути хіба що по Півдню, це буде сприяти руйнуванню тієї ожеледі, яка сформувалася там  і по центральних областях. Але все одно в нічні години будуть від’ємні значення температури. Тобто 7-12 градусів  морозу в нічні години в нас залишається практично по всіх областях. Потім на четвер 2-8 градусів морозу нічна температура. Денна температура , зокрема в південних областях, Криму, може наближатися до 0 градусів», – повідомила Наталія Птуха.

Водночас вона зазначила, що вже в другій половині дня четверга, п’ятниці будуть нові атмосферні фронти з півночі, північного заходу. Вони спричинять додаткові опади переважно у вигляді невеликого снігу і зниження температури повітря.

«Буде заходити чергова порція арктичного повітря з півночі, і північні потоки принесуть до нас знову низькі значення температури. За попередніми розрахунками, які є на сьогодні ми сподіваємося, що вони не будуть вже такими низькими, як до 25 градусів морозу цієї ночі, але до 20 градусів морозу точно можуть бути, особливо по північних та північно-східних областях. Тобто найближча синоптична перспектива, 10 діб, температура по всій Україні буде у від’ємних значеннях», – додала Наталія Птуха.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini