14 Травня, 2024, 14:52

Протидія сказу: В Україні наразі є понад 50 тисяч доз вакцини для антирабічної допомоги

Наразі в Україні є понад 50 тисяч доз вакцини для надання антирабічної допомоги. Згодом кількість наявної вакцини ще збільшиться.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив заступник міністра, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

«Зараз у нас в країні є понад 50 тисяч доз вакцини саме для надання антирабічної допомоги. І ця кількість була люб’язно надана нам міжнародними партнерами в якості гуманітарної допомоги. Її кількості цілком достатньо для того, щоб проводити адекватну кількість курсів антирабічної допомоги, в усі центри вакцина розвезена та доставлена», – зазначив він.

Він також додав, що в найближчий місяць очікується дозакупівля вакцини з боку державного підприємства «Медичні закупівлі України». Таким чином, пояснив він, антирабічної вакцини вистачить до квітня наступного року.

«Станом на зараз 50 тисяч доз розвезено, це гуманітарна поставка за рахунок наших партнерів,  Всесвітньої організації охорони здоров’я. І в найближчий місяць ми очікуємо дозакупівлю з боку державного підприємства «Медичні закупівлі України». Цієї поставки нам вистачить до квітня 2025 року з певним резервом. Це такі міксовані бюджети, але кількість достатня для того, щоб надавати медичну допомогу всім», – додав Ігор Кузін.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini