16 Вересня, 2022, 14:48

Протези для Незламних: у Львові збирають 100 млн гривень на біонічні «руки» для поранених українців

Ветеран Михайло Юрчук першим у Львові  отримав біонічний протез руки. Захисник втратив верхню та нижню кінцівки навесні на Харківщині, а сьогодні знову може ворушити пальцями на руці. Біонічний протез для Михайла надав український виробник Esper Bionics. Його встановили у Національному реабілітаційному центрі “НЕЗЛАМНІ” Першого медоб’єднання Львова за фінансової підтримки ІТ-компанії Symphony Solutions. 

«Встановлення першого біонічного протезу — це ще один важливий крок до порятунку українців в Україні. Цього потребують сотні людей. І ми працюємо, щоб дати їм цю можливість. Це мета, яку ми ставимо перед собою в Національному реабілітаційному центрі “НЕЗЛАМНІ” Першого медоб’єднання Львова. І ми до неї йдемо, щодня розвиваючи протезування, реконструктивну хірургію, ортопедію, систему реабілітації як фізичної, так і психологічної. Ми забезпечимо найкраще лікування для наших незламних людей», — наголосив Олег Самчук, генеральний директор Першого медоб’єднання Львова.

Адже, зазвичай, тим, хто втратив руку, встановлюють гаки або косметичні протези. Проте справді якісним рішенням для таких людей є біонічні протези. Завдяки спеціальним сенсорам вони можуть відтворювати звичні рухи кінцівки: людина напружує м’яз на ампутованій руці – і кисть реагує.  

Нині на такі протези, як у Михайла Юрчука, чекають сотні поранених війною українців. Тому Національний центр реабілітації «НЕЗЛАМНІ» спільно з благодійною платформою dobro.ua розпочали благодійний проєкт «Протези для незламних». Завдяки проєкту щонайменше півсотні українців отримають надсучасні біонічні протези. Для цього потрібно зібрати 100 мільйонів гривень. Долучитись просто: перейти на сайт dobro.ua і натиснути  «Підтримати». Ви можете самі вказати суму, якою готові поділитися. Також можна відправити благодійну SMS вартістю 20 грн на номер 88001.

Національний центр реабілітації «НЕЗЛАМНІ» на базі Першого медоб’єднання Львова — це унікальне місце, де кожен, хто постраждав від війни, отримує шанс бути врятованим та реабілітованим. Аби українці якомога швидше могли відновитися після бойових травм, у Центрі “НЕЗЛАМНІ” запустили програму протезування.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini