15 Червня, 2022, 12:14

Продовольча безпека, грошова допомога та притулок для потребуючих: у Львові створюють Офіс для координації роботи міжнародних гуманітарних організацій

Координація зусиль партнерів задля ефективної допомоги потребуючим — це те, чим займатиметься Офіс для координації роботи міжнародних гуманітарних організацій, який створюють у Львові. Загалом, діяльність Офісу поширюватиметься на шість областей: Рівненську, Тернопільську, Волинську, Львівську, Закарпатську та Івано-Франківську.  Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявила Анна Палонка, голова гуманітарного хабу ООН для заходу України.

«Ми ставимо собі за мету координувати зусилля гуманітарних партнерів у всіх секторах. Ми знаємо, що серед пріоритетів — продовольча безпека, грошова допомога, притулки, освіта, а також підготовка до зими. Ми знаємо, що близько  240 тис. переселенців зараз у Львівські області та в інших західних областях  багато внутрішньо переміщених осіб, тому ми будемо координувати діяльність місцевих партнерів, неурядових організацій, організацій ООН для того, щоб разом вони мали можливість надавати ефективну допомогу», — зазначила Анна Палонка.

Загалом, такі Офіси для координації роботи міжнародних гуманітарних організацій уже створили у Вінниці, Києві, та будуть створені у Дніпрі та Одесі. Про це розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна заступник Голови Управління ООН з координації гуманітарних справ Джеймс Візерілл.
«Кожен з цих офісів є своєрідним хабом, який спрямований на те, щоб задовольняти зростаючі гуманітарні потреби населення в різних областях по всій країні. Кожен хаб працюватиме з мерами міст, з керівниками військових адміністрацій і з регіонами загалом для того, щоб вирішувати потреби», — сказав Джеймс Візерілл.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini