Орися Демʼянюк, засновниця і головний тренер бігового клубу PROBIG
Орися Демʼянюк, засновниця і головний тренер бігового клубу PROBIG
1 Вересня, 2022, 13:35

«Пробіг до 100 тисяч бронежилетів»: у Львів організовують благодійний забіг для збору коштів на амуніцію для ЗСУ

Львівський Оборонний Кластер, Run Ukraine та біговий клуб ProBig ініціювали міжнародний благодійний онлайн «Пробіг до 100 тисяч бронежилетів», аби зібрати кошти та реалізувати першу оперативну ціль Оборонного кластеру – забезпечити для сил оборони України 100 тисяч бронежилетів.

Про таке під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла Орися Демʼянюк, засновниця і головний тренер бігового клубу PROBIG, ініціаторка заходу. 

За її словами, до 19 вересня кожен, хто хоче допомогти у зборі коштів на виготовлення бронежилетів, може зареєструватись та самостійно пробігти будь-яку дистанцію до 21 км. 

«Так як зараз великі спортивні події проводити не можна, ми вирішили зробити цей захід міжнародним та онлайн. Кожна людина в будь-якому куточку світу чи України може зареєструватись, оплатити реєстрацію і  з цих коштів будуть виготовлені бронежилети. Це більше не про біг, це інструмент щоб об’єднати людей для допомоги ЗСУ», — розповіла Орися Демʼянюк.

Як винагороду, кожен учасник «Пробігу до 100 тисяч бронежилетів» отримає унікальну пам’ятну медаль із бронесталі, виготовлену із залишків бронематеріалу плити, які є основним захисним елементом бронежилетів українських військових.

«Кожна партія спеціальної бронесталі, з якої, до речі виготовлені медалі за участь у забігу, яка заходить на виробництво, вона проходить спеціальне тестування, і тільки після цього ця бронесталь йде у виробництво», — уточнив Антон Семенов, заступник Голови правління Львівського оборонного кластеру. 

Львівський Оборонний Кластер — об’єднує спеціалістів оборонних підприємств, волонтерів та виробничі потужності з усієї країни, аби забезпечувати Захисників України якісними та перевіреними бронежилетами. Має власну лабораторію для тестування готової продукції. Загалом, від початку повномасштабного вторгнення росії, на потужностях ЛОК вже виготовили понад 80 тисяч бронежилетів.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini