фото: Telegram ДПСУ
1 Липня, 2022, 14:33

Прикордонники не фіксують ударних угруповань на території рф та білорусі, які б могли здійснити вторгнення на півночі України — речник ДПСУ  

Прикордонники не фіксують ударних угруповань противника на території рф та білорусі, які б могли здійснити вторгнення на півночі України. Водночас, у ДПСУ не відкидають такої можливості у майбутньому. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна повідомив речник Державної Прикордонної служби України Андрій Демченко. 

«Ні Збройні Сили України, ні Державна прикордонна служба ніколи не відкидали того моменту, що з території білорусі може також бути вторгнення на територію нашої країни, адже білорусь всіляко підтримує дії рф у війні проти нашої держави. Здійснюються обстріли з території білорусі з більш потужної зброї… Спостерігаємо і роботу БПЛА з території білорусі, якими намагаються відстежити ситуацію в прикордонні України, і роботу радіоелектронних систем, за допомогою яких з білорусі і рф відстежують ситуацію по території України», — зауважив Демченко.

Водночас, росіяни продовжують обстрілювати Сумську та Чернігівську область. Лише за попередню добу прикордонники зафіксували близько 15 обстрілів із артилерії, мінометів та стрілецької зброї. 

«Це несе загрозу не лише військовим, а і цивільним,які проживають у прикордонні, адже є непоодинокі влучання в помешкання людей, також нищиться інша інфраструктура», — розповів речник ДПСУ.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini