Представники італійської партії Radicali Italianі, Медіацентр Україна-Укрінформ
Представники італійської партії Radicali Italianі, Медіацентр Україна-Укрінформ
25 Квітня, 2023, 14:42

Президент італійської партії Radicali Italianі: Підтримка України – це наш пріоритет

В Києві з кількаденним візитом перебували представники італійської партії Radicali Italiani. В рамках поїздки вони відвідали деокуповані міста Київщини Ірпінь та Бородянку й провели зустрічі із представниками української політики та громадськості. 

Основна мета візиту представників Radicali Italiani – підтримка України в боротьбі проти російського агресора.

«Ті люди, з якими ми познайомилися в Києві, залишаться в наших серцях, і та боротьба України, яку ми будемо підтримувати, – це наш пріоритет», – на цьому наголосив президент Radicali Italian Ігор Боні під час брифінгу в медіацентрі Україна – Укрінформ. 

Крім того, він зазначив, що під час зустрічі з українськими політиками ми запропонували втілити побратимство між нашими містами та селами. І ця ініціатива, я думаю, буде найближчим часом розроблена та підтримана з обох сторін.

Водночас Скарбник партії Radicali Italiani Джулія Крівелліні повідомила про три основні ініціативи, які партія втілюватиме в Італії після приїзду з України.

Зокрема перша з них стосується підтримки України в питанні членства в ЄС.

«Перша ініціатива, яку ми плануємо, підтримати Україну в  прагненні до ЄС. Це найважливіша подія, яку ми плануємо організувати. Україна вже отримала статус кандидата в ЄС. Але зараз, на наш погляд ці події повинні розвиватися дуже швидко, бо швидкість у цьому питанні дуже важлива», – зазначила вона.

Джулія Крівелліні наголосила, що з боку партії будуть проводитися всі необхідні заходи, аби постачання допомоги в Україну, зокрема озброєння, не припинялося.

«Друга річ, яку ми плануємо – проводити збір підписів в межах ініціативи «Зупинити війну, щоб зупинити біль». Бо для нас зупинити війну та бути в мирі не означає, щоб щось комусь віддати. Навпаки, ми будемо проводити всі заходи, щоб не зупинялася допомога, яка йде в Україну з Італії у вигляді озброєння. І це, на наш погляд, не повинно припинятися», – додала представниця італійських радикалів.

Водночас вона додала, що партія буде гучно заявляти про неприпустимість головування країни-агресора росії в ООН.

«Третя річ, стосується того, що відбувається цими днями, і те що в ООН головує росія, які пішла війною та здійснює напад. Це неприпустимо, цього не повинно бути. Тому наша ініціатива починатиметься з того, щоб ми почали казати гучно про те, що такого бути неможливо, такого не повинно відбуватися».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini