4 Серпня, 2022, 13:38

Працівники ДСНС врятували понад 1,5 тисячі гектар зернових від пожеж, які виникли в наслідок обстрілів

Протягом пожежобезпечного періоду в державі ліквідовано 280 пожеж, на площі понад 5 тисяч гектарів. Працівники ДСНС врятували понад 1,5 тисячі гектар зернових.

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Анатолій Шкарбута, заступник начальника відділу профілактичної роботи управління пожежної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України.

«Найбільша кількість пожеж виникли в Донецькій області –  101 пожежа, Миколаївської області  – 33 пожежі, а також в Херсонській та Запорізькій областях», –  заявив він.

З початку деокупації, піротехніки ДСНС розмінували більше 50 тисяч гектар, наймасштабніші роботи проводились у Київській, Чернігівській та Сумській областях.

«Ми рекомендуємо фермерам перед збором врожаю, перевірити поля на предмет розмінування. Це можна зробити, подавши заявку на чат-бот ДСНС, заповнивши відповідну форму у відділку ДСНС або зателефонувавши за телефоном 101», – наголосив представник  ДСНС України.

Анатолій Шкарбута закликав сільгоспвиробників дотримуватися необхідних правил пожежної безпеки під час збору врожаю – перед початком жнив хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових масивів, степовій смузі, автомобільним шляхам і залізницям повинні бути обкошені і оборані захисною смугою щонайменше 4 м завширшки.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini