Василь Боднар, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Турецькій Республіці У Медіацентрі Україна, 23 червня
23 Червня, 2022, 12:33

Потужний сигнал наскільки українське суспільство розуміє важливість цих безпілотних апаратів — Посол України в Туреччині про те, що українці збирають кошти на «Байрактари»

В Україні, в рамках благодійної ініціативи фонду Сергія Притули, всього за добу зібрали кошти на купівлю двох «Байрактарів» із бажаних трьох. Під час брифінгу у Медіацентрі Україна Надзвичайний та Повноважний Посол України в Турецькій Республіці Василь Боднар розповів, що йому відомо про цю ініціативу. 

«Звичайно, це все має відбуватися через Міністерство оборони, оскільки Міністерство оборони в даному випадку є замовником і співпрацює з компанією «Baykar Makina». Але це надзвичайно потужний сигнал того, наскільки українське суспільство розуміє важливість цих безпілотних апаратів і наскільки сильний мобілізаційний ефект самої назви «Bayraktar»,  —  розповів Василь Боднар.

Посол також нагадав, що ще перед початком повномасштабної війни, Україна підписала спеціальну угоду з компанією «Baykar Makina» про створення виробничих потужностей на території нашої держави. 

«Ми також зараз над цим працюємо, і хочемо щоби не тільки «Байрактари» з Туреччини приїжджали і боронили Україну, але також внутрішнє виробництво в Україні. Щоб ми могли сказати, що у нас тепер є своє виробництво «Байрактарів», які можуть дати належну відсіч агресору», — підсумував Василь Боднар.


Нагадаємо, благодійний фонд Сергія Притули збирає пожертви на три ударні БПЛА «Байрактар» для допомоги ВПС України. Всього за добу вдалось зібрати кошти на два.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini