24 Жовтня, 2023, 10:02

Потрібно з обох боків почати говорити про вступ України до Європейського Союзу – голова делегації європарламентарів

Зокрема необхідно почати говорити про виконання попередніх умов щодо вступу України в ЄС, і робити це необхідно якнайшвидше.

На цьому наголосив голова делегації європарламентарів Удо Бульманн, під час брифінгу щодо результатів візиту делегації європарламентарів Підкомітету Європейського парламенту з питань прав людини, який проходив у Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Я маю сказати, що дуже важливо організувати наступні кроки нашого співробітництва. Ми маємо почати говорити про вступ України до Європейського Союзу з обох боків. Ми маємо говорити про виконання  попередніх умов, і це має розпочатися дуже-дуже швидко», – зазначив Удо Бульманн.

Він також акцентував, що необхідно привнести правосуддя стосовно кожної людини. 

«Адже справедливість і верховенство права, боротьба за наше спільне бачення, боротьба з корупцією та незаконною діяльністю в Україні та в інших країнах – саме це є основою наших європейських принципів прав людини», – пояснив він.

Резюмуючи Удо Бульманн наголосив, що комітет з прав людини Європейського парламенту відкритий до співробітництва та подальшої підтримки України.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini