Юрій Ігнат, речник командування повітряних сил ЗСУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
Юрій Ігнат, речник командування повітряних сил ЗСУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
16 Травня, 2023, 15:30

Потрібно врегулювати питання роботи камер спостереження, аби ворог не спостерігав онлайн за бойовою роботою систем ППО – Юрій Ігнат

Органи військових адміністрацій мають знайти рішення щодо того, аби не давати ворогу можливості в режимі онлайн спостерігати за роботою ППО.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Сьогодні піднято дуже важливу тему. Навіть не те, що люди викладали відео, а те, що в нас працюють камери. Такі камери зрештою працюють по всьому світу, які в режимі онлайн  роблять трансляцію на YouTube-канали. В нашій ситуації, коли в країні є воєнний стан, думаю, що буде зроблено певні корективи з військовими адміністраціями, коли є робота ППО, коли є загроза того, що буде витік інформації. Думаю, що органи військової адміністрації підкорегують, щоб синхронізовано якось не давати ворогу можливості в режимі онлайн спостерігати за бойовою роботою наших систем ППО», – зазначив він і наголосив, що потрібно звертатися і до громадян щодо зйомок бойової роботи під час ракетних ударів.

Також Юрій Ігнат наголосив, що потрібно в цьому питанні працювати не тільки з державними інституціями, а й комерційними установами, на яких розташовані камери відеоспостереження.

«Із камерами щодо онлайн, треба не лише з державними інституціями працювати, тому що камери сьогодні є і на комерційних структурах, на заправках, на різних закладах. Треба теж з цим попрацювати».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini