3 Травня, 2023, 15:45

Потрібно подбати про запаси їжі, води та медикаментів – Юрій Соболевський пояснив, як функціонуватиме Херсон під час тривалої комендантської години

Під час  запланованої в Херсоні 58-годинної комендантської години, яка триватиме з 5 по 8 травня, працюватимуть медичні заклади та проводитиметься узгоджена з військовою адміністрацією евакуація. Утім, потрібно підготуватися в питанні запасів їжі, води, медикаментів. 

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

«Необхідно завчасно підготуватися. Медична сфера буде працювати. Будуть доступні медичні послуги, якщо є така необхідність швидка допомога буде працювати. Але все інше буде зачинено. Будуть проводитися евакуаційні заходи відповідним транспортом, ці процеси так само зупинені не будуть. Але все інше – треба буде почекати», – додав він.

За словами, заступника голови Херсонської облради, під час комендантської години буде обмежена можливість самостійної евакуації.

«Можливість евакуації дійсно є. Достатньо просто повідомити у військову адміністрацію для того, щоб була допомога під час цієї добровільної евакуації. Стосовно самостійного виїзду під час дії комендантської години – ця можливість обмежена. Або завчасно, до початку комендантської години потрібно це робити, або вже пізніше. Або звернутися до військової адміністрації за допомогою у добровільній евакуації. Там буде сприяння в тому, щоб можна було виїхати», – пояснив він.

Водночас Юрій Соболевський наголосив, що запровадження тривалої комендантської години в місті пов’язано з запитом правоохоронних органів щодо необхідності проведення стабілізаційних заходів.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini