фото Головне управління ДСНС України у Донецькій області
8 Квітня, 2022, 15:51

Посіяти паніку та зневіру: такою була мета обстрілу Краматорська — Уповноважена Верховної Ради з прав людини

Паніка — те чого добивається росія, проводячи масовані атаки на мирне населення. Сьогоднішній обстріл вокзалу у Краматорську не виняток. Про це під час брифінгу у Медіацентрі «Україна» розповіла  Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. За її словами, такими діями росія, зокрема, спонукає наших громадян утікати на територію федерації та у тимчасово окуповані регіони України.

«Люди не будуть знати, куди бігти, будуть бігти в бік ворога. ворог хоче скористатися цим, щоб потім на весь світ розповідати, що наші громадяни тікають у росію. Ми знаємо, що вже примусово депортували понад 600 тисяч українців. Понад 120 тисяч це діти. Як в Бучі, як в Ірпені, вони розстрілюють українців, які хочуть евакуюватися. Мета у них, щоб ми впали в паніку, зневірилися у Збройних силах України, але ми сильні і ми впораємося»,  — каже Людмила Денісова.
Уповноважена припускає — росіяни хочуть спровокувати Україну на зустрічну жорстокість. Адже так вони вже чинили в Чеченській війні. Денісова також додає, обстріл Краматорська здійснили зброєю, забороненою Женевськими конвенціями. Тож такі дії є свідченням геноциду щодо  українського народу. У майбутньому цей обстріл стане черговим доказом військових злочинів росії у міжнародному суді, певна Денісова.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm