Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України, Медіацентр Україна
Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України, Медіацентр Україна
11 Жовтня, 2022, 15:41

Посилення позицій білоруської армії поблизу з Україною не спостерігається, ситуація на кордоні — контрольована — ДПСУ

Ситуація на кордоні з білоруссю залишається контрольованою. Дані про повторне вторгнення окупантів з боку північного кордону України є дезінформацією, яку поширили, щоб посіяти паніку серед українців. Про це  під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко

«Вчора досить часто лунали такі  повідомлення, що начебто відбулося повторне вторгнення, «вже йдуть бої на кордоні». Я можу всіх заспокоїти, що цього протягом вчорашнього дня не було, тобто це недостовірна інформація…Не виключаю також, що це могло нагнітатися ворогом, щоб сіяти паніку серед українців», — пояснив Демченко.

Наразі  українські військові займають позиції поблизу кордону з білоруссю для охорони потенційно небезпечної ділянки та продовжують укріплюватись. Водночас, на думку речника ДПСУ,спроб повторного вторгнення окупантів з боку білорусі виключати не можна. 

«Всі українські підрозділи, які перебувають на цьому напрямку, роблять все необхідне для того, щоб кордон і в подальшому залишався безпечним і жодних нестандартних ситуацій там не виникло. Ну і, звісно, якщо ворог спробує вторгнутись — дати йому гідну відсіч», — зазначив Демченко. 

Водночас, інформацію про розташування нових підрозділів білоруської армії поблизу кордону з Україною у Держприкордонслужбі не підтверджують. 

«За останній час ми не бачимо зміни в кількісному складі, який знаходиться на напрямку кордону з Україною, ні змін в характері їхній дій»,  — додав Демченко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini