Ігор Соловей, керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, Медіацентр Україна-Укрінформ
Ігор Соловей, керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, Медіацентр Україна-Укрінформ
22 Лютого, 2023, 13:15

Посібник «Гібридна війна росії проти України. Як перемогти на інформаційному фронті» навчає розрізняти і боротись з інформаційним впливом рф — Ігор Соловей

У Медіацентрі Україна — Укрінформ відбулася презентація аналітичного посібника «Гібридна війна росії проти України. Як перемогти на інформаційному фронті». Подію прокоментував керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей.

«Цей посібник — свого роду вудочка для рибалки, а не готова рибка. Він покликаний навчити людей самим розрізняти і боротись з інформаційним впливом. Розрізняти фейки, маніпуляції, розуміти, де йде просте інформування, а де ведуться інформаційно-психологічні операції. Посібник базується на практичному досвіді тренерів нашого Центру стратегічних комунікацій, які протягом більше ніж року вели тренінгову діяльність. По-друге, на досвіді наших партнерів з Великої Британії, Швеції та інших країн НАТО. Фактично ми виконуємо нормативи і вимоги до вступу в НАТО в інформаційній сфері таким чином», — розповів Соловей.

Посібник в першу чергу розрахований на фахівців — тих, хто вже займається публічною комунікацією в державних органах, однак буде корисним для всіх громадян.

«Ще однією важливою категорію є студенти, курсанти, слухачі вищих навчальних закладів та спеціалізованих установ, які займаються вивченням таких предметів, як журналістика, PR, міжнародна інформація. Ті фахівці, які згодом прийдуть працювати в комунікаційні органи державних структур», — додав Соловей. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini