Микола Лукашук, голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області, Медіацентр Україна-Укрінформ
Микола Лукашук, голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області, Медіацентр Україна-Укрінформ
22 Травня, 2023, 13:57

Поранені люди, пошкоджені приватні домоволодіння, п’ятиповерхові будинки та пожежна частина ДСНС – Микола Лукашук про нічну атаку на Дніпропетровщині

В результаті нічної атаки на Дніпропетровщині отримали поранення 8 людей.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області Микола Лукашук.

«Є один з поранених працівників ДСНС, бо зруйновано та пошкоджено пожежну частину ДСНС в Дніпровському районі. Цьому хлопцеві 27 років, зараз йому роблять операцію. Окрім цього є падіння в Іларіонівській громаді Синельниківського району залишків ракети та збитих дронів. Там пошкоджені і приватні домоволодіння, і пошкоджені п’ятиповерхові будинки. Там є сім поранених, з них дві жінки зараз у лікарні, п’ять – лікуються амбулаторно», – повідомив він.

Микола Лукашук додав, що в результаті влучання в пожежну частину ДСНС були знищені рятувальні машини.

«Є велика кількість автівок, в тому числі це частина автівок, які прийшли до області по різних гуманітарних програмах, і, на жаль, вони повністю знищені. Сьогодні в нас вже зранку була спільна нарада з головою обласної військової адміністрації, була нарада з керівником ДСНС. Цього тижня підрозділи ДСНС два рази зазнали атаки. Один із підрозділів також пошкоджений дуже сильно у Кривому Розі. І той, який є сьогодні в Дніпровському районі», – пояснив він.

Водночас голова Дніпропетровської облради повідомив, що наразі очікується, що в область передадуть додаткове обладнання з інших регіонів.

«Щодо техніки, ми виділяли трохи більше як 140 млн з обласного бюджету на придбання спецтехніки на розмінування, для радіаційної боротьби, виявлення будь-яких загроз. Вже керівник ДСНС зв’язався по своїй лінії з керівництвом, з міністерством. Ми очікуємо, що на нашу область з інших регіонів на цей час передадуть додаткове обладнання, додаткові машини, і це буде таким чином вирішено питання. Оскільки ми прифронтова область, машини, які потрібні для того, щоб на будь-яку ситуацію реагувати, в нас мають бути в повному обсязі. Якщо буде потрібно, то тоді з обласного бюджету також виділимо додаткові кошти на придбання цих автівок».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini