7 Червня, 2023, 19:58

Попри туристичний сезон, прикордонники не фіксують різкого зростання пасажиропотоку – ДПСУ

Попри туристичний сезон, який традиційно припадає на зиму та літо, прикордонники не фіксують різкого збільшення пасажиропотоку, як це було до повномасштабного вторгнення. Наразі на кордонах не спостерігається ані переваги виїзду, ані переваги в’їзду.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

«Можливо, в літні місяці пасажиропотік дещо збільшиться, але на цей момент різкого або поступового збільшення пасажиропотоку зараз ми не бачимо. В середньому за добу, в будні дні, кордон перетинає близько 85 тисяч осіб у двох напрямках. На вихідних або перед вихідними кількість осіб, які перетинають кордон, може досягати 100 тисяч осіб в обох напрямках. Але ні переваги виїзду, ні переваги в’їзду немає. У відсотковому відношенні пасажиропотік коливається – 50:50», – пояснив Андрій Демченко.

Водночас речник ДПСУ повідомив, що за п’ять місяців цього року прикордонниками на державному кордоні загалом оформлено близько 13 млн осіб, з яких 11,1 млн – громадяни України. Загалом, від початку повномасштабного вторгнення,  на кордоні інспекторами було оформлено 42,5 млн осіб.

Крім того, за словами Андрія Демченка, по завершенню великодніх свят не фіксувалося різкого виїзду громадян за межі держави.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini