19 Лютого, 2024, 15:59

Попри блокування пунктів пропуску польськими протестувальниками, легкові автомобілі та автобуси перетинають кордон в обох напрямках

Попри блокування, рух автобусів, зокрема, відбувається як в бік України, так і польська сторона приймає автобуси, які слідують з України в Польщу.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

«В першу чергу польські фермери блокують рух для вантажних транспортних засобів, вони обіцяли не блокувати рух для легкових автомобілів та автобусів. І те, що ми відмічаємо, – автобуси та легкові автомобілі перетинають кордон як на виїзд з України, так і слідують з Польщі в напрямку нашої держави. Тому сказати, що вони блокують рух, я не можу. Звісно, що ми звертали увагу і на відеоматеріали, які з’являлися у відкритому доступі, що начебто вони перешкоджають руху автобусам. Але, скоріш за все, через їхнє перебування на автошляхах, які ведуть до кордону, просто ускладнює рух для певних категорій транспорту, щоб об’їхати місця скупчення польських фермерів», – пояснив Андрій Демченко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini