фото Миколаївської міської ради
19 Квітня, 2022, 16:52

Понищені будинки та двоє поранених людей: наслідки нічного обстрілу Миколаєва

Двоє людей постраждали внаслідок нічного обстрілу Миколаєва. Росіяни били по цивільних об’єктах у різних районах міста. Пошкоджені житлові будинки та шиномонтаж. Про це під час брифінгу у Медіацентрі «Україна» розповів міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич. 

«Росіяни хаотично та інтенсивно обстріляли різні райони. Застосували касетні снаряди, крім того, вдарили чимось дуже потужним: залишилися ями метрів п’ять завглибшки, а земля від вибуху залетіла на третій поверх будівель. На щастя, через те, що люди застосовують правило двох стін, ми хоч і маємо велику кількість пошкоджених будівель, але  минулося без загиблих. Поранень зазнали цивільна людина та поліцейський». — каже Олександр Сєнкевич.

Міський голова розповідає, важко сказати, якою була ціль окупантів, адже жодних військові об’єктів поблизу обстріляних будівель не було.

«Є така річ, як воєнна економіка. Те, що знищують, має  коштувати дорожче за ракету. Сьогодні у Миколаєві пошкодили машини, побили скло у будинках і зламали лінію електропередач. Тобто не вразили нічого, що могло б бути справжньою військовою ціллю»,  — додає міський голова.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm