Юрій Соболевський, перший заступник голови Херсонської обласної ради, Медіацентр Україна-Укрінформ
Юрій Соболевський, перший заступник голови Херсонської обласної ради, Медіацентр Україна-Укрінформ
7 Лютого, 2023, 15:29

Понад 90% абонентів Херсона мають доступ до електро-, водо- та газопостачання, у області підключені менше 50% населених пунктів — Облрада

Ситуація з наданням комунальних послуг у Херсоні наразі є значно кращою, ніж у населених пунктах області. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

«Більше 90% абонентів у Херсоні мають зараз доступ до електроенергії, водопостачання, газопостачання. Трохи складніша ситуація з опаленням, але так само більшість абонентів зараз ці послуги мають. У громадах значно гірша ситуація. Там до базових послуг підключені менше 50% населених пунктів сьогодні. Робота триває, кожен тиждень деяка кількість населених пунктів ще підключаються. Але, на жаль, темп відновлення незадовільний. Неможливо зараз швидко наростити цей темп, тому що обмежений ресурс наших обласних енергокомпаній. Ми розуміємо, що у них проблеми з ресурсами, щоб працювати в іншому темпі», — повідомив Соболевський.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini