фото facebook Олександр Старух - голова Запорізької ОДА
26 Травня, 2022, 13:02

Понад 80 тисяч переселенців знайшли прихисток у Запоріжжі, з них 6 тисяч —  мешканці Маріуполя — голова Запорізької ОВА

80 тисяч внутрішньо переміщених осіб мешкають нині у Запоріжжі, з них 6 тисяч — це мешканці знищеного та окупованого Маріуполя. Також до Запоріжжя масово виїжджають мешканці захопленої росіянами Херсонщини. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив голова Запорізької обласної військової адміністрації  Олександр Старух.

«Учора до нас 904 людини приїхали з тимчасово окупованих територій, з них 220 діти. Найбільше — 319 — з Херсонської області. Наступний по кількості це наш Василівський район, далі Мелітополь і Маріуполь. Ускладення були серйозні, кілька днів росіяни не випускали авто, тримали людей перед містом Василівка, щоб використовувати їх в якості живого щита та перекидати свої війська», — розповів Олександр Старух.

За словами голови Запорізької обласної військової адміністрації, здебільшого переселенці у місті надовго не залишаються. Отримують необхідну допомогу та вирушають в інші, безпечніші, регіони або ж за кордон. Зокрема, за інформацією Старуха, через Запоріжжі за час війни «пройшло» близько 100 тисяч мешканців Маріуполя.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini