фото з facebook Олександр Старух - голова Запорізької ОДА
12 Жовтня, 2022, 13:25

Понад 70 людей загинули у Запоріжжі внаслідок російських бомбардувань за останні 2 тижні — Запорізька ОВА

Понад 70 людей загинули у Запоріжжі від 30 вересня цього року внаслідок російських атак. Сотні містян зазнали поранень. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух.

«Зруйновані багатоповерхівки, приватний сектор, об’єкти інфраструктури зруйновані та пошкоджені. Великі шрами в місті залишили ці варварські атаки на цивільні об’єкти. Всі ракети, які поцілили по місту, це ракети точного наведення. Вони летять туди, куди мають прилетіти. Ці покидьки ставили ціль на житлових будинках, і тому маємо таку кількість жертв», — заявив Олександр Старух.

За його інформацією, спеціальність служби оперативно впоралися з наслідками російських ракетних ударів. У місті залишився лише один об’єкт, на якому досі розбирають завали. 

«Там ракета із тонною вибухівки прилетіла в багатоповерхівку. Тож ще треба попрацювати, укріпити все, щоб не обвалилось на голови тим, хто розбирає завали та дістати тіла людей, щоб їх можна було поховати», — розповів голова Запорізької обласної військової адміністрації.

Вже сьогодні, за словами Олександра Старуха, по Запоріжжю та передмістях прилетіло 7 ракет. Внаслідок атаки росіян, одна родина опинилася заблокованою у підвалі. Але рятувальники оперативно розібрали завали та звільнили людей. Минулося без постраждалих.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini