Брифінг про Національний мультипредметний тест та Єдиний вступний іспит 2023
1 Травня, 2023, 17:18

Понад 35 тисяч вступників зареєструвались на проходження НМТ на Львівщині

В останні дві доби освітяни очікують, що кількість реєстрацій зросте до 40 тисяч.  Звертались до освітян і випускники з тимчасово окупованих територій. Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів розповіла директорка Львівського регіонального УЦОЯО Лариса Середяк.

“На сьогодні ми маємо кілька дзвінків від людей з окупованих територій. Ми рекомендуємо їм реєструватися на додатковий період реєстрації, на додаткові сесії. З надією, що у липні вони зможуть вибратися з окупованих територій. Обов’язково має бути особиста участь в НМТ в пункті тестування. Або ж чекати розпорядження міністерства освіти і науки, яке було і минулого року. І діти, які прибували з тих територій, поступали до визначених закладів вищої освіти без результатів національного мультипредметного тесту”- директорка Львівського регіонального УЦОЯО Лариса Середяк.

Основна сесія НМТ відбудеться 5-23 червня. Цього року в межах мультипредметного тесту передбачені 2 обов’язкові предмети: українська мова і математика, а також один предмет на вибір: історія України; іноземна мова; біологія; фізика; хімія. За даними ЛРЦОЯО найпопулярнішими із додаткових предметів є: історія України і Англійська мова. Для українців за кордоном тимчасові екзаменаційні центри працюватимуть у 32 країнах світу.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini