засновник та СEO сервісу YouControl Сергій Мільман
Сергій Мільман, засновник та СEO сервісу YouControl, Медіацентр Україа-Укрінформ
12 Травня, 2023, 14:30

Понад 25 тисяч юридичних осіб серед українського бізнесу мають зв’язок з російською федерацією та Білоруссю – Сергій Мільман

Командою аналітиків сервісу YouControl виявлено серед українського бізнесу понад 25 тисяч юридичних осіб, які мають зв’язок з російською федерацією та Білоруссю.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив  засновник та СEO сервісу YouControl Сергій Мільман.

«Ми від початку повномасштабного вторгнення переорієнтувалися на те, щоб постійно відшукувати російський слід серед українського бізнесу. Наразі знайдено аналітиками YouControl  більш як 25 тисяч юридичних осіб, які мають зв’язок з російською федерацією та Республікою Білорусь», – наголосив він.

Сергій Мільман також озвучив основні ризик-фактори, які відображаються в системі.

«Основні ризик-фактори, коли бенефіціар, власник, учасник юридичної особи є громадянином російської федерації чи Білорусі, або ж має зв’язок фінансово-промисловими групами рф. Або ж навіть банальний ризик-фактор, коли в назві компанії міститься назва країни-агресора», – пояснив він.

Сергій Мільман зазначив, що в системі відображаються ризики зв’язків компаній з країнами, які зокрема не голосують за Україну в Генасамблеї ООН.

«Крім того, в системі відображаються ризики зв’язків із країнами недружніми, які голосують проти України в Генасамблеї ООН. Зокрема це Китай, Північна Корея, Сирія, Нікарагуа, Куба тощо».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini