7 Вересня, 2023, 19:55

Понад 1800 посадовцям та держслужбовцям було відмовлено в перетині державного кордону – Андрій Демченко

Щодо обмежень по державних службовцях та інших посадових особах, які визначені в пункті 2014 Постанови уряду №57 про правила перетину державного кордону, то є випадки, коли такі особи прибувають у пункт пропуску і намагаються перетнути кордон, але вони не мають підстав, які визначені правилами перетину державного кордону для виїзду за межі України.

«Загалом, з початку дії цих обмежень відносно цієї категорії осіб, а це і чоловіки, і жінки, то загалом було відмовлено у перетині кордону близько 1 800 таким особам», – такі дані оприлюднив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко під час брифінгу в Медіацентрі Україна Укрінформ 

Водночас він зазначив, що загалом, починаючи з 24 лютого минулого року, на зеленій ділянці кордону було припинено більш як 14 600 порушень, власне така кількість порушників була затримана. А по пунктах пропуску викрито більш як 6 200 осіб, які використовуючи підробні документи, намагалися перетнути кордон у пунктах пропуску.

«По зеленій ділянці кордону найбільше спроб перетнути кордон фіксується  на кордоні з Румунією та Молдовою. А по пунктах пропуску – найбільше на кордонах з Польщею. І власне, чому саме з Польщею, бо там найбільший пасажиропотік через державний кордон».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini