2 Квітня, 2022, 14:53

Понад  14 тисяч українських родин та 68 міжнародних організацій зголосились прихистити дітей через сервіс «Дитина не сама»

Понад 14 тисяч українських родин згодились прихистити дітей в своїх домівках через сервіс «Дитина не сама». Також приймати неповнолітніх українців зголосились 68 іноземних організацій. Про це під час брифінгу у Медіацентрі «Україна» розповіла Дар’я Герасимчук, Радник-уповноважений  Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації. 

Чат-бот у Телеграмі «Дитина не сама» створений спільно Офісом Президента України, ЮНІСЕФ та Міністерством соціальної політики для допомоги дітям, які залишилися без піклування під час війни. 
Водночас, спеціально створений урядовий координаційний штаб з питань захисту прав дитини в умовах воєнного стану моніторить умови, в яких живуть діти, яких розміщують в родинах небайдужих людей або у різних установах в Україні та закордоном. Це роблять щоб пересвідчитись у тому, що дитина потрапляє у безпечне місце. Для цього створили спеціальний список критеріїв, яким має відповідати тимчасове житло.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm