Мар’яна Рева, речниця Національної поліції України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Мар’яна Рева, речниця Національної поліції України, Медіацентр Україна-Укрінформ
4 Січня, 2023, 16:32

Понад 100 людей порушило комендантьку годину у новорічну ніч; за 1 січня спецлінія «102» отримала понад 29 тисяч повідомлень — Нацполіція

У перший день року Національна поліція отримала понад 29 тисяч повідомлень на лінію «102». Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявила речниця Національної поліції України Мар’яна Рева.

«За 1 січня Нацполіція отримала понад 29 тисяч повідомлень на спецлінію „102“. Понад 5,5 тисяч повідомлень — це були події саме кримінального характеру, більшість повідомлень носили інформаційний характер і були повідомлення про адміністративні правопорушення різного типу. Найбільше було повідомлень про хуліганські дії, крадіжки, пограбування та шахрайство», — розповіла Рева.

Речниця Нацполіції зазначила, що масових порушень комендантської години у ніч з 31 грудня на 1 січня не спостерігалося. 

«У новорічну ніч комендантська година співпала з сигналом повітряної тривоги, тому, як правило, люди і знаходилися в укриттях, і відповідно не порушували масово комендантську годину. Хоча такі випадки фіксувалися. У новорічну ніч зафіксовано трохи більше 100 таких випадків, більше 60 з них — у місті Києві», — додала Рева.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini