22 Липня, 2022, 13:58

Помститися росії за історичні злочини: бажаючі зможуть лишити «послання» для ворога на боєприпасі  за донат для ЗСУ

Українські волонтери запустили нову платформу для допомоги Збройним Силам України. Новий формат проекту дозволить іноземним громадянам задонатити на українське військо, натомість замовити напис на будь-якому снаряді, який полетить у сторону російського окупанта. Розробники платформи запевняють, що закордонні друзі України також хочуть допомогти ЗСУ нищити росіян, які протягом тривалої історії нищили народи та ламали долі родин. 

Про це в Медіаентрі Україна – Укрінформ заявив Олександр Аргат, співзасновник порталу “Мілітарний”. 

«Проект, який допоможе активніше знищувати ворога, а також нашим друзям з-за кордону дасть можливість активно допомагати українському війську. Для того, щоб наші закордонні друзі отримували естетичне задоволення від того, що вони допомагають, а також усвідомлювали, що вони допомагають боротися з тоталітарним режимом», – сказав він.  

Олександр Аргат розповів, що українські артилеристи на одному із снарядів написали нідерландською мовою «послання» для ворога – це вам за МН-17. Після того, як фото з цим снарядом розійшлися мережею інтернет, стало зрозуміло, що закордонні друзі дуже емоційно на це реагують і прагнуть також мститися росії за всі історичні злочини у різні способи. 

«Так народилася ідея проекту RevengeFor  – за написи, які відображають помсту росії за кривди іншим народам протягом всієї історії, ми пропонуємо іноземцям донатити на ЗСУ. Перерахунок відразу буде на фонд «Повернись живим», який вже довів свою компетентність», – наголосив Олександр Аргат. 

Тарас Чмут, директор БФ “Повернися живим” зазначив, що ця війна – це протистояння між варварством та західною цивілізацією. 

«Для багатьох громадян з усього світу ця війна  – персональні історії родини. Через волонтерів вони зможуть допомогти нашим збройним силам та помститися за всі кривди», – сказав він.

 Механізм простий – є можливість замовлення через певну форму напису. Також є можливість обрати снаряд, на якому буде виконано напис. Далі військові наносять цю фразу на боєприпас і роботи фото для замовника. Ціна питання вища, ніж донати по Україні, бо платформа орієнтована на західний світ. Однак, це більш приватні історії, тому вони не будуть масовими. 

«Всі кошти будуть йти на допомогу ЗСУ. Це зв’язок, закупівля новітнього озброєння та інша допомога», – наголосив директор фонду «Повернись живим». 

Анастасія Тимошенко, представник ІТ-компанії EMPAT, розповіла, що взялися за розробку цієї платформи на волонтерських засадах, щоб допомогти ЗСУ та воювати на ІТ – фронті.

Ознайомитись з умовами можна за посиланням.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini