27 Листопада, 2023, 17:31

Польські перевізники-страйкарі раніше працювали на білорусь та рф, але не переорієнтували свій бізнес – віцепрезидент АсМАП

Окрім низки інших аспектів, польські перевізники, які зараз страйкують на пунктах пропуску, по суті порушують Статтю 65 Угоди Європейського Союзу, яка прямо передбачає, що заборонені будь-які перепони для руху капіталів та грошей. Однак зрозуміло, що вони не зовсім обізнані в деяких законодавчих актах. Навіть більше, є інформація, що деякі з них раніше працювали на білорусь та рф, але наразі не переорієнтували свій бізнес.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Володимир Балін, віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників.

«Багато питань, які ставляться, через те що вони (польські страйкарі – ред.) не зовсім обізнані в деяких законодавчих актах, взагалі щодо ситуації з Україною, з перевезеннями, як тут функціонує електронна черга. Тому що я багато чув різних побажань, наприклад, відкрити на Ягодині окрему чергу для порожніх машин. Ми не проти, але сьогодні на Ягодині працює чотири паси для порожніх машин. Тобто люди не розуміються насправді, що там відбувається. За нашою інформацією, вони раніше працювали на білорусь та на росію, зараз вони не переорієнтували свій бізнес і приїхали тут трохи пострайкувати, може й грошей заробити», – наголосив Володимир Балін.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini