27 Жовтня, 2022, 13:48

Поліція Донеччини встановила причини смерті ексгумованих у Лимані дітей 

Продовжується ексгумація на деокупованих територіях Донецької області. Люди продовжують звертатися до поліції про точкові захоронення. На території області зафіксовано 83 захоронень. 33 у Святогірську, 50 – у Лимані. Два з них – це масові захоронення на кладовищі цивільних та військових. Зараз вже ексгумовано 229 тіл.  Всього на деокупованих територіях знайшли тіла 268 загиблих громадян. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявила Олександра Гаврилко, пресофіцер поліції Донеччини

 «Всього ексгумували 5 дітей. Чотири – на місці масового захоронення в Лимані, ще одного хлопчика також в Лимані знайшли похороненим у дворі будинку. Хлопчик 2012 та дівчинка 2008 року народження загинули від стискання тіла важким предметом – їх завалило стіною в результаті обстрілу. Інші дві дівчинки, 2019  та 2021 року народження, померли від осколкових поранень голови», – сказала вона. 

Поліція закликає людей, родичі яких загинули, звертатися до правоохоронців та надавати ДНК для майбутніх експертиз. Водночас правоохоронці попереджають, що експертизи – це тривалий процес, тому потрібен певний час для встановлення.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini