20 Вересня, 2023, 17:25

Політичний демарш щодо експорту українського зерна працює на користь агресора – Денис Марчук

Політичний демарш, який здійснила низка країн Східної Європи в питанні експорту української агропродукції, вигідний для країни-агресорки росії.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосив заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук.

«Оця вся заборона, оцей весь політичний демарш з боку цих країн, він фактично відіграє на руку одній країні – країні-агресорці росії, яка сьогодні, перебуваючи в такому положенні можливості впливати на хід суден у Чорному морі, не дає можливості Україні повною мірою експортувати», – пояснив він.

Денис Марчук додав, що заборона в Чорному морі та неможливість здійснювати повноцінний експорт  сухопутними маршрутами спровокує загострення продовольчої кризи, яка вигідна для росії.

Нагадаємо, що попри рішення Європейської комісії, Польща, Угорщина та Словаччина заявили про рішення одноосібно блокувати імпорт української агропродукції.

Водночас Україна 18 вересня подала до СОТ позови проти Польщі, Словаччини та Угорщини через таку заборону на імпорт української агропродукції.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini