19 Липня, 2023, 13:36

Погрози і тиск – Артем Лисогор про примусову паспортизацію на Луганщинім

На тимчасово окупованій території Луганщини окупанти постійно здійснюють тиск на людей щодо паспортизації. Зокрема погрожують звільненням з роботи, невидачею документів випускникам, через дітей чинять тиск на батьків.

На це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

«Тиснуть на людей щодо паспортизації, тиснуть постійно. Наприклад, по Алчевському меткомбінату, працівникам поставили завдання завершити всі процедури переоформлення й отримання паспортів та банківських карток до кінця липня, інакше позвільняють з роботи тих, хто працює ще на тому заводі», – наголосив він.

За словами Артема Лисогора, фактично зараз утискають повністю громадян, бо без російських документів, без російського паспорта неможливо зробити майже нічого.

Окрім того, Артем Лисогор зауважив, що в питанні примусової паспортизації, окупанти чинять тиск на дітей, і таким чином намагаються примусити до паспортизації і їхніх батьків.

«Жодна дитина, яка випускалася, не могла отримати диплом незрозумілого зразка без паспорта. І те ж саме по батьках було. І батьків примушували, ми маємо інформацію, що якщо не отримають, то дитина просто не складе», – зазначив Артем Лисогор.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini