Андрій Юсов, представник Головного управління розвідки, Дмитро Лубінець, Уповноважений з прав людини, Дмитро Логгінов, позаштатний радник з питань нацбезпеки та оборони в напрямку стратегічних комунікацій ОПУ, Медіацентр Україна-Укрінформ, 3 серпня
3 Серпня, 2022, 16:19

Події в Оленівці – терористичний акт, який потребує детального розслідування

Про це стало відомо сьогодні, 3 серпня, під час закритого заходу для журналістів у Медіацентрі Україна – Укріфнорм. 

На брифінгу для медіа були присутні Дмитро Логгінов – позаштатний радник з питань національної безпеки та оборони в напрямку стратегічних комунікацій ОПУ; Дмитро Лубінець – Уповноважений з прав людини; Андрій Юсов – представник Головного управління розвідки Міноборони. 

Під час зустрічі, представники влади детально розповіли про події в Оленівці. Та надали дані про те, що українська сторона надіслала звернення в усі міжнародні інституції. 

Наразі відомо, що досі росіяни не надали ніяких відповідей комітету Червоного хреста. Ще жодна міжнародна інституція не отримала туди доступ. 

Події в Оленівці – це терористичний акт. Тому, необхідно детальне дослідження, що саме там відбулося. 

Нагадаємо, в ніч на 29 липня пролунав вибух на території колишньої виправної колонії у смт Оленівка на тимчасово окупованій території Донецької області. В результаті була знищена будівля, в якій утримувались українські військовополонені, виведені з заводу “Азовсталь”.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini