Фото Медіацентр Україна – Одеса: Роман Григоришин, заступник голови Одеської обласної військової адміністрації
10 Серпня, 2023, 14:43

Побудова нового моста через Дністровський лиман – це питання національної безпеки – Одеська ОВА

Зараз зв’язок з українською Бессарабією відбувається тільки завдяки дорозі, що йде територією Молдови, та зруйнованим мостом біля Затоки. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Роман Григоришин, заступник голови Одеської обласної військової адміністрації.

“Зв’язок з величезною територією одеської Бессарабії відбувається тільки через зруйнований міст біля Затоки, в який влучали багато разів, та дорогу, що проходить територією Молдови. Страшно уявити, що буде, якщо якийсь катаклізм станеться з цією дорогою…У нас поки що немає розуміння, цим закінчиться війна, чи буде Бессарабія в безпеці. Міст це не забаганка чиновників і не фантастична ідея архітекторів, це питання національної безпеки”, – зазначив посадовець.

Він додав, що будівництво такого об’єкта триватиме не місяць і не рік, і ніхто не буде вкладати гроші в його будівництво під час війни.

“Але щоб цей міст був профінансований, наприклад, за ресурси Європейського союзу, нам потрібно включити його в стратегію розвитку, розробити проєктну документацію і потім шукати джерела фінансування. Нам потрібно, щоб вже після війни було розуміння, як будувати цей міст та за який кошт”, – додав посадовець.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini