25 Липня, 2023, 17:40

Платформа Ochi не має аналогів на ринку Східної Європи – співзасновник проєкту Всеволод Франко

Ochi – сервіс, який за підписку щомісяця автоматично надсилає контактні лінзи клієнтам. Пройшовши навчання в СfE Accelerator у грудні 2022 року, засновники Ochi вже в березні 2023 року наростили інвестиції на суму $11 тис. Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів розповіли Всеволод та Микола Франки, співзасновники платформи Ochi.

«Участь в програмі сильно вплинула на те, як ми бачимо наш бізнес. Ми зрозуміли, що таке системний підхід до створення бізнесу та вивчили найкращі практики для того, щоб починати», – розповідає Всеволод Франко.

Засновники уперше протестували сервіс 20 лютого 2022 року, а через 4 дні поставили проєкт на паузу  через початок повномасштабної війни. Ще в грудні 2022-го засновники Ochi вступили на програму від Accelerator з базовими напрацюваннями та опитаною аудиторією кількістю 140 людей. Вже сотні клієнтів користуються послугами платформи Ochi.  А до кінця року  засновники планують підняти грантову підтримку та напрацювати маркетингову кампанію.

«Наш сервіс не має конкурентів в Україні та Східній Європі зі схожою концепцією. Окрім щомісячної автоматичної розсилки контактних лінз, в підписку на сервіс також входить і медична підтримка, тобто консультація лікаря-офтальмолога», – додає Всеволод Франко.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini