Дрони-камікадзе Shahed-136
27 Жовтня, 2022, 11:33

Плата за дрони: ймовірно, росіяни готові постачати до Ірану сучасні військові літаки — Ігор Семиволос

росія, ймовірно, постачатиме Ірану військові літаки у відповідь на поставки дронів та балістичних ракет.  Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна повідомив Директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос.

«Є розмови, підкреслюю це розмови, про те, що росіяни натомість готові постачати до Ірану літаки, сучасні військові літаки. Кажуть, що ця загроза, вона використовується росіянами для того, щоб стримати можливу участь Ізраїлю на боці України, або допомогу Ізраїлю Україні. Поки що ця ситуація скоріше розглядається як ймовірність, я припускаю, що така опція існує. Хоча ми чудово розуміємо, що зараз росії “не до жиру” і вона не готова просто так ділитися літаками з іншою країною оскільки їй скоріш за все ці літаки потрібні на фронті», — пояснив Ігор Семиволос.

Також Директор Центру близькосхідних досліджень прокоментував ситуацію із передачею ядерних технологій Ірану.

«Давайте будемо відверті. Ядерні технології Ірану давно передані. По суті, коли Бушерська АЕС була побудована за допомогою росіян і пізніше, коли була тісна співпраця між росіянами і іранцями це питання вони закрили», — додав Семиволос. 

На думку експерта, наявність ядерної бомби не вирішує жодних  проблем Ірану і це скоріш за все необхідно, щоби шантажувати світ.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini