Фото Медіацентр Україна – Одеса: Карстен Фюркен, директор The Merch Republic
5 Січня, 2023, 11:33

Після звільнення Херсону німецькі волонтери евакуювали до Одещини 2500 людей

Кількість охочих виїхати зі звільнених територій Херсонщини не зменшується. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів німецький волонтер Карстен Фюркен, директор The Merch Republic.

“Ми працюємо щодня. У нас є 10-11 мініавтобусів та один великий на 50 місць, за допомогою яких ми вивозимо людей. Охочих досі дуже багато, люди хочуть виїхати з Херсонщини з різних причин. Ми про причини, чому виникло бажання евакуюватися, вже не питаємо. Ми просто надаємо усіх охочим можливість безплатно та безпечно евакуюватися”, – розповів волонтер.

Також Карстен Фюркен розповів, що 5 січня для дітей та їх батьків, що виїхали з Миколаївської та Херсонської областей, волонтери організували святкову виставу в Одеському українському драматичному театрі.

“Ми хотіли відсвяткувати Різдво з цими дітьми, щоб вони хоча б на декілька годин забули, що бачили. Тому ми запланували у театрі виставу, а також приготували подарунки для дітей та для їх батьків”, – розповів Карстен Фюркен. 

Як додав волонтер, також з початку війни він допоміг евакуювати близько 5 тисяч людей з українсько-румунського кордону, яких потім переправили до Німеччини.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini