Фото Медіацентр Україна – Одеса: Андрій Артеменко, в.о. заступника начальника Одеської митниці Державної митної служби України; Костянтин Миронов, начальник відділу державного нагляду (контролю) в Одеській області Державної служби України з безпеки на транспорті; Олексій Скрипченко, менеджер відділу логістики ТОВ «транспортна компанія «Бласко»
18 Травня, 2023, 15:01

Після запровадження “єЧерги” через чотири пункти пропуску Одещини пройшли тисячі вантажівок – Укртрансбезпека

Загалом на Одещині працює 10 пунктів пропуску. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Костянтин Миронов, начальник відділу державного нагляду (контролю) в Одеській області Державної служби України з безпеки на транспорті.

“єЧерга” запровадили 8 травня на чотирьох пунктах пропуску – Старокозаче – Тудора, Орловка – Ісакча, Рені – Джурджулешті, Виноградівка – Вулканешти. Після цього через ці пункти пропуску пройшли тисячі вантажівок”, – розповів посадовець. Залежно від пункту, це від декількох десятків до понад сотні вантажівок на добу. 

Він додав, що переваги єЧерги – це можливість онлайн відстежувати ситуацію, оптимізація бізнес-процесів, прозорість, яка зменшує корупційні ризики тощо.

Олексій Скрипченко, менеджер відділу логістики ТОВ «транспортна компанія «Бласко» зазначив, що впровадження “єЧерги” на одеських пунктах пропуску значно пришвидшила проходження митного контролю. 

“На пункті пропуску в Орлівці раніше черга з автівок сягала 40 км. Водії стояли по три тижні, зараз три дні. Крім того, це розв’язувати проблему з алкоголем у водіїв. А також дозволяє економити на пальному та супутніх витратах для водіїв”, –  додав Скрипченко. 

Андрій Артеменко, в.о. заступника начальника Одеської митниці Державної митної служби України додав, що впровадження “єЧерги” дисциплінує митних інспекторів – час проходження однієї вантажівки зараз становить від 8 до 15 хвилин.

“Значно збільшилася кількість автомобілів на пунктах пропуску. Наприклад, на Орловка-Ісакча, це паромна переправа, раніше в день проходило до 70 автівок, зараз їх понад 100. І ми плануємо в червні запустити ще один паром, це дозволить перевозити до 120 автівок на день”, – додав посадовець.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini