Вікторія Нуланд, заступниця державного секретаря США, Медіацентр Україна-Укрінформ
Вікторія Нуланд, заступниця державного секретаря США, Медіацентр Україна-Укрінформ
3 Грудня, 2022, 21:05

Після відповіді міжнародної спільноти на ядерні погрози путін вдався до атак на цивільну інфраструктуру – Нуланд

Президент рф володимир путін вдався до іншої тактики і переніс війну у мирні домівки атаками на цивільну інфраструктуру після відповіді міжнародної спільноти на риторику кремля навколо ядерної зброї.

Про це заявила заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд під час спілкування з журналістами в Києві в Медіа Центрі Україна – Укрінформ

Вона зауважила, що США, а також союзники і партнери з G7, дуже жорстко відреагували у відповідь кремлю, зокрема і при прямих контактах, що ядерна риторика є повністю неприйнятною і безвідповідальною.

«Ми дали чітко зрозуміти, що росія вже стала недоторканою країною, але це призвело б до відповіді і наслідків абсолютно нового рівня, з очевидних причин. Ми були дуже об’єднані у нашій відповіді… Після цього путін почав застосовувати зовсім іншу зброю – атаки на енергетичну інфраструктуру – чим переніс війну з полю бою у мирні домівки», – зазначила Нуланд.

Заступниця держсекретаря підкреслила, що не поєднує ці речі, однак наголосила, що після чіткої заяви про ціну ядерної «балаканини», російський лідер спробував вдіяти щось інше.

«Звичайно, маємо залишатися пильними не лише щодо допомоги Україні, але й щодо забезпечення належної відповіді на ескалацію путіна і росії не лише з боку України, але й з боку міжнародної спільноти», – заявила також дипломат.
Як повідомлялося, 3 грудня Вікторія Нуланд здійснила свій дводенний візит до України і провела зустрічі з низкою високопосадовців.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini