Іван Федоров, міський голова Мелітополя, Медіацентр Україна-Укрінформ
Іван Федоров, міський голова Мелітополя, Медіацентр Україна-Укрінформ
9 Січня, 2023, 16:13

Після вдалих спроб супротиву окупанти посилюють терор проти населення: заборонили переміщення між містами, шукають партизан — мер Мелітополя

Кожна вдала спроба ліквідації рашистів призводить до посилення терору проти цивільного населення. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

«Після кожної вдалої спроби ліквідації рашистів вони посилюють терор на цивільне населення. З 9 січня вони заборонили переміщення між містами в тимчасовій окупації і тепер потрібно оформлювати перепустки. Вони розпочали процес оформлення цих перепусток лише для комерційного транспорту, найближчим часом буде можливість оформлювати і для приватного. Декілька днів тому вони відкрили чат-бот у Telegram, за допомогою якого намагаються шукати український супротив, українських партизан. Вони розсилають провокаційні смс людям з питаннями, намагаючись знайти супротив та партизан в Мелітополі. Але наші мешканці не здаються і чинять супротив незважаючи ні на що», — повідомив Федоров.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini