Андрій Нєбитов, начальник Головного управління Національної поліції в Київській області, Медіацентр Україна-Укрінформ
Андрій Нєбитов, начальник Головного управління Національної поліції в Київській області, Медіацентр Україна-Укрінформ
24 Листопада, 2022, 13:32

Після вчорашнього обстрілу Київщини 35 осіб постраждало, 5 загинуло, наймолодшій з поранених п’ять років — начальник ГУ НП у Київській області

Учора відбувся масований обстріл фактично всієї території України, у тому числі, Київщини, де постраждало 35 осіб, п’ятеро загинуло. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов. 

«Хочу зазначити, що найстрашніше влучання біля багатоповерхівки відбулося в Вишгороді. Суттєво пошкоджено чотири багатоповерхівки, дитячий садочок і школа. Є руйнування восьми приватних будинків. Маємо 35 потерпілих, сьогодні зранку померла жінка — це п’ята жертва цього вибуху. 30 людей залишаються постраждалими, їм надана медична допомога, знаходяться в лікарні. Шестеро дітей отримали легкі поранення, наймолодшій дівчинці 5 років, з ними все гаразд», — розповів Нєбитов. 

Начальник ГУ НП у Київській області акцентував на тому, що тіла загиблих було знайдено біля будинку, одне тіло в квартирі і троє людей померло в лікарні. 

«Тривога лунала багато часу, але люди не переходили в укриття. Цей випадок показує те, що немає безпечної території, де б ви не мешкали. Закликаємо людей не нехтувати сигналами повітряної тривоги. Повірте, якщо б мешканці цих будинків перейшли до укриття, вони б залишалися живими і здоровими», — додав Нєбитов.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini