Андрій Нєбитов, начальник Головного управління Національної поліції в Київській області, Медіацентр Україна-Укрінформ
Андрій Нєбитов, начальник Головного управління Національної поліції в Київській області, Медіацентр Україна-Укрінформ
24 Листопада, 2022, 13:35

Після ракетної атаки 1125 населених пунктів Київщини залишилися без світла, поліція посилила заходи безпеки

Після ракетної атаки 23 листопада 1125 населених пунктів на Київщині залишилися без світла. Задля забезпечення безпеки громадян поліція посилила патрулювання. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов. 

«На вчора 1125 населених пунктів по території Київщини залишалися без світла. Але наші енергетики працювали цілодобово і кожну годину відновлювалося постачання до різних населених пунктів. Національна поліція збільшила вдвічі кількість нарядів, які перебувають як в піших, так і в автопатрулях. Це дозволяє стримувати криміногенну ситуацію та забезпечувати безпеку громадян», — пояснив Нєбитов.

Начальник ГУ НП у Київській області зазначив, що загальну кількість патрулів було збільшено з 350 до 600. Також було розгорнуто «Пункти незламності», де люди можуть отримати гарячу їжу, обігрітися, отримати доступ до мережі Інтернет, зарядити гаджети, зв’язуватись з близькими. На кожному пункті чергують працівники поліції, забезпечують правопорядок, надають інформацію та будь-яку допомогу.

«Окремо хочу зазначити: по території Київщини будь-яке відділення, відділ або управління поліції працює в автономному режимі. Ми подбали про енергонезалежність, у нас є генератори, є окреме водопостачання. Тому громадяни можуть теж користатися нашими адмінбудівлями для будь-якої допомоги — обігрітися, отримати гарячі напої, доступ до мережі Інтернет, зарядити гаджети» — повідомив Нєбитов.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini