Фото Медіацентр Україна – Одеса: Інна Білоус, директорка благодійного фонду “Маніфест миру”; Наталя Мажарова, проєкт-менеджер проєкту “Odesa Aid Hub”; Крістіан Ханемейер, волонтер благодійного фонду “Маніфест миру”
13 Квітня, 2023, 12:00

Після повномасштабного вторгнення благодійний фонд “Маніфест миру” допоміг 82 тисячам родин півдня України

Серед них 34,5 тисячі дітей та 4080 людей з інвалідністю. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Інна Білоус, директорка благодійного фонду “Маніфест миру”.

“Ми почали у березні 2022 року, і за понад рік фонд “Маніфест миру” допоміг 82 тисячі родин, в тому числі 34,5 тисячі дітей. Ми проїхали 25 тисяч кілометрів, щоб добратися до кінцевих бенефіціарів і розвезли 50 тисяч тонн гуманітарної допомоги”, – розповіла волонтерка. 

Вона розповіла, що фонд фокусується на допомозі саме віддаленим населеним пунктам, куди не завжди доїжджають інші благодійні організації чи представники влади.

“В червні відкрили проєкт “Odesa Aid Hub” – це логістичний вузол, щоб приймати закордонну допомогу та розвозити її до Одещини, Миколаївщини та Херсонщині, у віддаленні населені пункти. Переважно ми розвозимо їжу, одяг, набори гігієни, памперси. Зокрема, памперсами ми допомогли 4080 людям з інвалідністю. За цей час ми об’їхали 62 громади, допомагали ВПО, людям в складних життєвих обставинах, багатодітним родинам”, – розповіла Наталя Мажарова, проєкт менеджер “Odesa Aid Hub”.

Вона також зазначила, що влітку та восени фонд планує зосередити свої зусилля на допомозі мешканцям окупованих і деокупованих населених пунктів Миколаївщині та Херсонщині. 

“Прошу представників громад і неформальних лідерів сіл, що постраждали найбільше, звертатися до нас. Ми обговоримо ваші потреби та будемо планувати, як привезти вашим людям максимально корисну гуманітарну допомогу”, – додала волонтерка.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini