photo: twitter/Oleksii Reznikov
4 Жовтня, 2022, 14:03

Після подання заявки України на членство в НАТО, це питання обговорюватимуть Міністри оборони Альянсу — посол України в НАТО

Заявка України на вступ до НАТО формалізувала це питання та перевела обговорення з кулуарів на рівень Міністрів оборони Альянсу. Про таке під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявила Посол України в НАТО Наталя Галібаренко. 

«Дискусія про наше майбутнє членство (в НАТО — ред.) отримала формалізованих характер. Тобто раніше це були якісь неофіційні обговорення в кулуарах. Тому, що офіційно не ставили це питання. Тепер це обговорення буде відбуватись в рамках Північноатлантичної ради на різних рівнях. Одне з перших обговорень буде на рівні послів, друге — я не виключаю, що відбудеться вже на рівні Міністрів оборони», — пояснила пані Посол. 

За словами Наталі Галібаренко, обговорення питання вступу України в НАТО на рівні міністрів відбудеться вже 12-13 жовтня у німецькому Рамштайні. 

«12-13 жовтня спочатку буде зустріч у форматі “Рамштайн”, це спеціальна контактна група з підтримки України, а наступного дня буде засідання Міністрів оборони, де ми очікуємо нашого Міністра Оборони Рєзнікова», — уточнила Галібаренко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini