30 Січня, 2023, 16:27

Після обстрілу 26 січня ситуація з електроенергією в Одесі є найскладнішою в країні, діють екстрені відключення — ОВА

Про наслідки ракетного обстрілу Одещини 26 січня 2023 року під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів голова Громадської ради при Одеській ОДА, речник начальника обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

«Були влучання в об’єкти критичної інфраструктури. Наразі, відзначають енергетики, ситуація в Одеській області є найскладнішою з усіх областей нашої держави, тому що відбулися масштабні руйнування. Такі ж влучання ворожі були в нас ще з 10 грудня минулого року, і на момент нового влучання наслідки тієї атаки не були ще повністю ліквідовані. 26 січня було зруйновано енергооб’єкти, які живлять місто Одеса та Одеський район. Це стало головною причиною обмежень, які сьогодні існують», — повідомив Братчук.

Голова Громадської ради при Одеській ОДА пояснив, коли місто та область зможуть повернутися до стабілізаційних графіків відключень.

«На сьогодні продовжують діяти екстренні видключення. Ми ще не говоримо про повернення до стабілізаційних графіків — на жаль, електроенергія заходить у помешкання одеситів лише на кілька годин і є потім доволі значні перерви. Найголовніше, що нам вдалося утримати критичну інфраструктуру: вона повністю заживлена. Енергетики обіцяють, що будуть намагатися повернутися до стабілізаційних графіків, але мова йде про декілька днів як мінімум. Зараз прогнозувати, що це відбудеться завтра або через 2-3 дні, ми не можемо і не будемо. Ситуація складна, але не на межі критичної. Ми знаємо, що робити, і роботи проводяться цілодобово», — зазначив Братчук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini