1 Квітня, 2024, 14:45

Після літакопаду ворог збільшив використання безпілотних розвідників

Після втрати чисельної кількості літаків ворог збільшив використання безпілотників розвідувального типу.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк.

«Ми бачимо, що їм складніше проводити розвідку, і внаслідок цього підвищилася концентрація безпілотних розвідників. Зокрема, в нашій операційній зоні на півдні, від Запоріжжя до Одещини, ми спостерігаємо щодобово близько 200 безпілотників якраз розвідувального типу. Вони працюють і з акваторії Чорного моря, працюють і вздовж лінії бойового зіткнення, намагаються максимально збирати інформацію і про віддалені регіони від лінії бойового зіткнення, глибше в тил. Але тут їм дуже суттєво заважає наша система радіоелектронної боротьби і вогнева робота», – зазначила вона.

За словами Наталі Гуменюк, також літакопад позначився і на активності ворожої авіації на херсонському напрямку. 

«Тут ворог дуже обережно використовує тактичну авіацію. Переважно зараз бачимо після літакопаду, вони ставлять акцент на застосування тактичної авіації з акваторії Чорного моря в сенсі використання ракетних ударів. Тобто це спрямування ракет протирадіолокаційних або керованих авіаційних ракет, але вже ставка не на керовані авіабомби», – пояснила вона. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini